Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 45

Post MŚ w Szwecji - Wyniki
To nie mój konik Smile, mam nadzieję,że ktoś zna się na tym lepiej.

W meczu z Serbią zaimponowali mi - Tłuczyński (10 goli na 11 rzutów!!), Rosiński (dobre podania), Jurasik (bloki). Bielecki miał tylko tą jedną, ostatnią szansę. Docieniam i podziwiam Wente,że na ostatnie minuty wpuścił tego nieogara - Wyszomierskiego. Punkt za punkt, a tu Kasa schodzi Very Happy. Ale nic, wygraliśmy, to się liczy!

Wto 20:53, 25 Sty 2011 Zobacz profil autora
Adasiowa`love

Posty: 10

Tak, Tłuczyński był wiodąca postacią w meczu z Serbią jak i w całym turnieju podopiecznych Wenty. Nasi bramkarze też byli najlepsi z całej ekipy.
Błędy, które popełniamy są kary godne.To nie przystoi takiej potędze jak Polska.Rosiński na początku grał masakrycznie, dopiero po 10 minutach pierwszej połowy zaczął grać lepiej.

Niestety dzisiejszy mecz z Chorwacja przegraliśmy 28:24.Pierwsza połowa, prowadzenie biało-czerwonych 6 - 3 i pełne nadzieje polskich kibiców.Niestety szybko trwonimy przewagę przez proste błędy, które są naszą zmorą na turnieju.Dodatkowo nie potrafimy wykorzystać gry w przewadze, nie strzelamy bramek, a wręcz tracimy je.To nie dopuszczalne.
Prz remisie wprowadzony Rosiński gubi dwa razy piłkę i Chorwaci wychodzą na prowadzenie, doprowadzamy jeszcze do remisu, lecz na przerwę schodzimy z 2 bramkami w plecy. Dobra gra Tkaczyka, Jurkiewicza i Szmala jednak nic nie daje.40 minuta meczu była wręcz upokarzająca. Nawet wiodące, doświadczone postacie popełniały głupie błędy.Niestety o 7 miejsce będziemy musieli bić się z Węgrami.
Chorwaci z Islandią grają o 5.Osobiście mam nadzieje, że Szwecja zakończy mistrzostwa w wielkim stylu ! Na 4 MIEJSCU.

Wto 22:08, 25 Sty 2011 Zobacz profil autora
Ace Boy

Posty: 45

A ja mam nadzieję,że wygra Francja Smile. Najlepsza na świecie drużyna hand-ballowa.

Śro 16:32, 26 Sty 2011 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.grazia.fora.pl Strona Główna » Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)